Zrób to sam - sprawdź merchandising w swoim sklepie!

Iwona Kliś

O roli visual merchandisingu na blogu Branch Brothers pisaliśmy już wiele, opisując na przykład istotę merchandisingu w pięciu krokach (link)  bądź wymieniając najważniejsze zasady merchandisingu (link). Powstał nawet wpis o tym, w jaki sposób badać i kontrolować merchandising (link)! Zawsze powtarzamy, że dobrze zorganizowane miejsce sprzedaży z elementem customer experience zwiększa sprzedaż!

Nasza praca polega m.in na badaniach przestrzeni sprzedaży - oceniamy jak funkcjonuje dane miejsce poprzez dogłębną analizę sklepu oraz badania zachowań klientów (z pomocą mapy doświadczeń klienta i kamer).

Dzisiaj chcemy podzielić się kilkoma wskazówkami dotyczącymi tego, jak spróbować samemu przeanalizować swój sklep i postawić pierwszy krok ku lepszemu customer experience! Zanim jednak rozpoczniemy badanie sklepu, musimy zacząć od trzech ważnych wskazówek:

Audyt sklepu jest dobrą podstawą do wprowadzenia zmian, ulepszenia przestrzeni sprzedaży i  tym samym dbania o najlepsze customer experience klientów! 

Pobierz checklistę wypełniając formularz i sprawdź, co możesz ulepszyć, aby zwiększać sprzedaż.

Checklista - sprawdź visual merchandising w swoim sklepie - pobierz

2017-03-06

Iwona Kliś iwona.klis@branchbrothers.pl

Absolwentka Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna. W Branch Brothers prowadzi projekty zarówno marketingowe jak i doradcze. Project manager cyklu spotkań Designing Customer Experience poświęconych projektowaniu przestrzeni sprzedaży zgodnie z zasadami Visual Merchandisingu.

Zapisz się do newslettera

1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Branch Brothers Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa z siedzibą w Poznaniu (60-319, ul. Ptasia 10) moich danych osobowych wskazanych w formularzu w celach marketingowych. Podanie danych jest dobrowolne. Oświadczam, że zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, aktualizowania, uzupełniania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania.

2. Wyrażam zgodę na otrzymywanie na moje konto poczty elektronicznej informacji handlowej w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (t.j. Dz. U. 2013 poz. 1422 ze zm.) wysyłanej przez Branch Brothers Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa z siedzibą w Poznaniu (60-319, ul. Ptasia 10) w imieniu własnym oraz na zlecenie innych osób.

3. Wyrażam zgodę na używanie przez Branch Brothers Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa z siedzibą w Poznaniu (60-319, ul. Ptasia 10) telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jestem użytkownikiem, dla celów marketingu bezpośredniego zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (t.j. Dz.U. 2014 poz. 243 ze zm.).

4. Oświadczam, że zapoznałem się z Regulaminem i akceptuję jego treść.

©2015 BranchBrothers

Doradztwo marketingowe – Truszkowski Consulting Group | Prowadzenie Google AdWords – Adpresso