Światowy Dzień Customer Experience!

Bartłomiej Dudka

3 października – to właśnie dzisiaj obchodzimy Światowy Dzień Customer Experience! CX Day to przede wszystkim święto firm, które tworzą najlepsze i niezapomniane doświadczenie klientów. To także święto samych klientów – bo to oni stają się inspiracją, bo to ich potrzeby są najważniejsze, bo to dla nich kreujemy najlepsze doświadczenie zakupowe! Dlatego to właśnie dziś przybliżymy idee zarządzania doświadczeniami klientów i rozdając prezenty zachęcimy do wdrażania jej struktury firmy :)

CX Day to światowe wydarzenie, święto uświadamiające nam, dlaczego customer experience jest tak ważne – dla firm, dla pracowników i przede  wszystkim dla klientów. Święto zostało ustanowione przez Customer Experience Professionals Association (CXPA), założoną w 2011 roku organizację non-profit zajmującą się szerzeniem idei Doświadczenia Klienta.

Co jest najważniejsze w biznesie? Czy Twoi pracownicy są zaangażowani? Czy masz obsesję na punkcie swoich klientów? – to pytania zadawane przez profesjonalistów CX nad którymi warto się zastanowić, poznając równocześnie idee zarządzania doświadczeniami:


https://www.youtube.com/watch?time_continue=14&v=bv6bBtIeOS0

W Branch Brothers mówimy, że Customer Experience to nasza pasja, wiedza i praktyka. Poznajemy potrzeby klientów, niwelujemy bariery zakupowe i dbamy o jak najlepszy kontakt z marką na każdym etapie ścieżki klienta (tutaj warto przypomnieć wpis – mapa doświadczeń klienta, czym jest i jak ją tworzyć?).

CX Day to święto, które obchodzimy przez cały rok, ale to dzisiaj, w tym szczególnym dniu chcemy zachęcić do tego wszystkich, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z customer experience. W jaki sposób?

Z okazji CX Day do końca miesiąca oferujemy 20% rabatu na szkolenia z zakresu Customer Experience oraz badania zachowań klientów w miejscu sprzedaży.

Dowiedz się więcej, poznaj swoich klientów i już od dziś – buduj najlepsze doświadczenia zakupowe!

Przeczytaj także:

2017-10-03

Bartłomiej Dudka bartlomiej.dudka@branchbrothers.pl

Dyrektor zarządzający Branch Brothers. Absolwent politologii i marketingu na Uniwersytecie A. Mickiewicza w Poznaniu oraz zarządzania projektami. Team leader skoncentrowany na zespole oraz doradca w dziedzinie zwiększania skuteczności komunikacji marketingowej.

Zapisz się do newslettera

1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Branch Brothers Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa z siedzibą w Poznaniu (60-319, ul. Ptasia 10) moich danych osobowych wskazanych w formularzu w celach marketingowych. Podanie danych jest dobrowolne. Oświadczam, że zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, aktualizowania, uzupełniania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania.

2. Wyrażam zgodę na otrzymywanie na moje konto poczty elektronicznej informacji handlowej w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (t.j. Dz. U. 2013 poz. 1422 ze zm.) wysyłanej przez Branch Brothers Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa z siedzibą w Poznaniu (60-319, ul. Ptasia 10) w imieniu własnym oraz na zlecenie innych osób.

3. Wyrażam zgodę na używanie przez Branch Brothers Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa z siedzibą w Poznaniu (60-319, ul. Ptasia 10) telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jestem użytkownikiem, dla celów marketingu bezpośredniego zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (t.j. Dz.U. 2014 poz. 243 ze zm.).

4. Oświadczam, że zapoznałem się z Regulaminem i akceptuję jego treść.

©2015 BranchBrothers

Doradztwo marketingowe – Truszkowski Consulting Group | Prowadzenie Google AdWords – Adpresso