Branch Brothers partnerem merytorycznym studiów podyplomowych SWPS!

Iwona Kliś

Psychologia zachowań konsumenckich, podstawy merchandisingu czy tworzenie briefu projektowego – to tylko niektóre z przedmiotów prowadzonych przez Branch Brothers w trakcie studiów podyplomowych na Uniwersytecie SWPS „Visual Merchandising (Kreowanie przestrzeni handlowej)”.
Cel? Edukowanie i przygotowanie słuchaczy do tworzenia strategii sprzedaży, projektowania i zarządzania customer experience w punkcie handlowym.

Kierownikami kierunku są Joanna Bociąg oraz Bartłomiej Dudka z Branch Brothers.
Studia są współrealizowane przy współpracy ze School of Form, zaś autorką programu jest Agnieszka Jankowiak-Kaczmarek, wieloletni praktyk w dziedzinie VM.

„Na studiach dowiecie się w jaki sposób projektować i zarządzać Visual Merchandisingiem (VM) w punkcie sprzedaży, poznacie metody i techniki pozwalające poprawić komfort zakupów i zwiększyć sprzedaż. Dowiecie się, jak praktycznie pozyskać wiedzę o zachowaniach klientów i przełożyć ją na zaprojektowanie najlepszych doświadczeń zakupowych” – przekonują organizatorzy studiów.

                                      

Słuchacze mają szanse poznać ze strony teoretycznej jak i przede wszystkim praktycznej zasady projektowania doświadczeń użytkownika, podstawy zarządzania szeroko pojętym Visual Merchandisingiem oraz systemy komunikacji (oznaczenia i komunikacja marketingowa). A to dopiero początek przygody z projektowaniem VM!
Design Thinking i praca z moodboardem to kolejne elementy tworzenia najlepszych doświadczeń wzrokowych ;) 

To ogromna przyjemność dzielić się tym jak pracujemy, przekazywać wiedzę z zakresu visual merchandisingu i customer experience oraz wpływać na przyszłość projektowania przestrzeni zakupowych!
Niezmiennie potwarzamy, że te właśnie elementy projektowania sklepów to nasza wiedza, pasja i praktyka.

Więcej o studiach można przeczytać na stronie Uniwersytetu SWPS (link):
- Studia podyplomowe: Visual Merchandising. Kreowanie Przestrzeni Handlowej - 

Przeczytaj także : 

2017-11-08

Iwona Kliś iwona.klis@branchbrothers.pl

Absolwentka Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna. W Branch Brothers prowadzi projekty zarówno marketingowe jak i doradcze. Project manager cyklu spotkań Designing Customer Experience poświęconych projektowaniu przestrzeni sprzedaży zgodnie z zasadami Visual Merchandisingu.

Zapisz się do newslettera

1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Branch Brothers Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa z siedzibą w Poznaniu (60-319, ul. Ptasia 10) moich danych osobowych wskazanych w formularzu w celach marketingowych. Podanie danych jest dobrowolne. Oświadczam, że zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, aktualizowania, uzupełniania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania.

2. Wyrażam zgodę na otrzymywanie na moje konto poczty elektronicznej informacji handlowej w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (t.j. Dz. U. 2013 poz. 1422 ze zm.) wysyłanej przez Branch Brothers Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa z siedzibą w Poznaniu (60-319, ul. Ptasia 10) w imieniu własnym oraz na zlecenie innych osób.

3. Wyrażam zgodę na używanie przez Branch Brothers Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa z siedzibą w Poznaniu (60-319, ul. Ptasia 10) telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jestem użytkownikiem, dla celów marketingu bezpośredniego zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (t.j. Dz.U. 2014 poz. 243 ze zm.).

4. Oświadczam, że zapoznałem się z Regulaminem i akceptuję jego treść.

©2015 BranchBrothers

Doradztwo marketingowe – Truszkowski Consulting Group | Prowadzenie Google AdWords – Adpresso